Sport

Zajęcia sportowe prowadzone głównie przez Pana Jana Ratajczaka (trenera I klasy) oraz towarzyszących mu instruktorów, to nie tylko podnoszenie drągów. Zajęcia są przemyślane i dostosowane do planu startowego zawodników i koni.

Pan Jan jest przede wszystkim trenerem skoków przez przeszkody, ale to dzięki umiejętności wykorzystania szkolenia ujeżdżeniowego, jego zawodnicy wyróżniają się na parkurach (dosiad, równowaga, sposób świadomego prowadzenia konia).

Z treningów sportowych mogą korzystać nasi pensjonariusze, jak i osoby z zewnątrz, przyjeżdżając na konsultacje ze swoim koniem.

Ale nie zapomnieliśmy też o tych co na własnego konia nie mogą sobie pozwolić. Dlatego istnieje możliwość dzierżawy konia lub kuca lub dołączenia do grupy sportowej.

Grupa sportowa to:

- regularne treningi na koniach klubowych w każde piątki od 18.00 wzwyż, oraz soboty od 8.00 do 11.00 ( możliwość noclegu)

- raz w miesiącu dodatkowe treningi podczas całego weekendu,( nocleg z soboty na niedziele, dwa obiady kolacja i śniadanie w cenie) , koniec niedziela 15.00

- wyjazdy na zawody regionalne, ogólnopolskie, mistrzowskie ( brak dodatkowej opłaty za wypożyczenie konia na zawody)

- opieka trenerska podczas zawodów

- możliwość pomocy w przewozie zawodników na miejsce zawodów

- organizujemy transport koni

 

Przyjdź i sprawdź czemu warto trenować z Panem Janem i jego ekipą.

 

sport 005

 

sport 006

 

sport 007

 

sport 008

 

Copyright: Projekt i wykonanie: Platforma:
WZHK Warszawa ABG Joomla!®